03-9643848

אודותינו


»

על החברה

על החברה
חברת בלאס היא החברה המובילה בישראל בשיווק מערכות, אביזרים ומכשור לצנרת תעשייתית להובלת קיטור, מים, אוויר, דלק, שמן חם, גזים ונוזלים מכל הסוגים. עם לקוחות החברה נמנים החברות והארגונים המובילים בישראל: תעשיות כימיות ופטרוכימיות, מפעלי מזון, פרמצבטיקה, טקסטיל, נייר, חברות לאספקת מים, בתי חולים, מבני ציבור ועוד רבים אחרים.
 
הסטוריה
בשנת 1928 ייסד חלוץ צעיר בשם צבי בלאס את החברה הראשונה בישראל לייצור שסתומים, מיכלי לחץ ודודי קיטור,  "המלחים", שהייתה שנים רבות היחידה בתחומה וסיפקה שירות חיוני למפעלים הראשונים של הישוב העברי.
בשנת 1949 חבר אליו חתנו - מיכאל ולך ויחד יסדו את חברת צבי בלאס שהתמקדה בייצור ושווק אביזרים ומערכות לצנרת תעשייתית.
מאז, מלווה החברה את התעשיות המובילות בישראל תוך שהיא צוברת נסיון רב ומשקיעה בציוד , ייצור, בדיקה, תכנון ולוגיסטיקה העומדים לרשות הלקוח.
 
מלאי שסתומים ומיכשור
במחסני החברה עומד לשרותך מלאי מן הגדולים בארץ של שסתומים, מיכשור וחלקי חילוף לאספקה מיידית. השירות כולל תמיכה, הוראות התקנה, אחזקה וליווי טכני.
 
שרות הדרכה ומיון
הצוות המקצועי של חברת בלאס כולל מהנדסים, טכנאים ואנשי שירות מהטובים והמנוסים בישראל. תוך הקשבה וחשיבה משותפת עם הלקוח מתמודדים אנשי הצוות עם כל בעיה ומוצאים את הפתרון המתאים ביותר לצרכי הלקוח.
נציגי החברה מוודאים אספקה מדויקת של חומרים תוך עמידה בלוחות הזמנים, מסייעים בהתקנה ומספקים הדרכה מקצועית, ימי עיון ושירות ותמיכה לאורך כל חיי המוצר. 
במסגרת הביקורים בשטח ניתן לקבל שרות של איתור תקלות ודליפות של ברזים, ביצוע סקר של מלכודות קיטור עם מכשור המותאם המספק מידע לגבי רמת התפקוד בעזרת מדידות של טמפרטורה ומידת רעש.
 
מרכז שרות לברזים ושסתומים
לשרות הלקוח עומד מרכז שרות לשסתומים מסוגים שונים: ברזי בקרה, כדור, פרפר, מעבר, סכין, מגופי שער, אל חוזרים, מקטיני לחץ, שומרי לחץ, ציוד הגנה למכלי אחסון וברזי חינקון, מפעילים חשמליים, פנאומטיים והידראוליים, שסתומי בטיחות לגזים נוזלים וקיטור מאוגנים ומתוברגים, שסתומי וואקום לחץ, בולמי להבה.
הבדיקות מתבצעות במתקן כיול ממוחשב הכולל בדיקת דליפות עם קרן לייזר. ביצוע הכיול מתבצע הן בעזרת גז והן בנוזלים בהתאם ליעוד השסתום.